Афганістан далекий і чужий, у кожній пам’яті живий

Афганістан далекий і чужий, у кожній пам’яті живий

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей день ми віддаємо шану солдатам і офіцерам, які виконували свій військовий обов’язок в «гарячих точках», на території Афганістану, Алжиру, Анголи, В’єтнаму, Ефіопії, Єгипту. Тисячі українців пройшли через горнило локальних воєнних конфліктів, що спалахували у різних куточках земної кулі.
Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, працівники Середино-Будської центральної бібліотеки провели зустріч «Сповідь солдатських сердець». Запрошені учні ЗОШ №2 почули хвилюючі розповіді про трагічну сторінку сучасної історії. Важкі ті спогади. Надзвичайно жорсткі та виснажливі умови підготовки, перемінливий клімат, складні військові операції робили перебування там випробуванням на міцність молодих вояків.

Присутнім було продемонстровано фільми «Дорогами афганської війни» та « Воїнам інтернаціоналістам Серединобудщини присвячується». Лунали вірші на афганську тематику місцевих поетів Г. Майорової та Г. Срібного у виконанні учнів.
Також присутні ознайомились з книжковою виставкою «Афганістан далекий і чужий, у кожній пам’яті живий» на якій представлені книжкові видання, альбоми, особисті фотографії ветеранів – «афганців».