Афганістан …

«Ціна чужої війни».

Афганістан… Це далека мусульманська країна, але уже 30 років у нашій свідомості ця країна асоціюється з болем втрат, людським лихом, справжнім пеклом, до якого потрапили наші земляки, юнаки, яким ледь-ледь виповнилось двадцять років. По-різному зараз оцінюють події тих років. Різне бачення афганської війни, її наказів і військових операцій тими, хто їх виконував. Для нас це взагалі події, які відбувалися в іншій державі, але учасниками яких були наші батьки, родичі, земляки. І тому для них і для нас Афган – страшна пам’ять страшної війни, уроки якої мають бути засвоєні нашою молоддю і політиками, щоб ніколи не повторюватися.

15 лютого 1989 року для багатьох став днем, коли скінчився рахунок втратам наших солдатів. Афганська війна належить до тих подій 20-го століття, які ще не знайшли свого повного та об’єктивного висвітлення та аналізу. Вона залишається «білою плямою» новітньої історії.

У Середино-Будському міському будинку культури відбувся концерт для воїнів-інтернаціоналістів – «Ціна чужої війни». Від Середино-Будської міської ради наші герої були нагороджені медалями, грамотами, подяками та цінними подарунками. Присутніх свята привітав Голова Середино-Будської міської ради Олександр Ген. Музичні номери гостям подарували: Ганна Приходько, Олексій Кармазін, Андрій Божченко. Андрій Поцелуєв, Любов Федотова, Світлана Цюпко, Наталія Цапюк, Ольга Єлдунова, Катерина Кармазіна, Марина Махоня, Тетяна Гутько, Олена Лапченко. Концерт пройшов на одному подиху. У гостей була можливість згадати тих, кого забрала війна та привітати всіх, хто бачив ті страшні події.


Матеріали надано методичним кабінетом

Середино-Будського міського будинку культури.