Активний парк у Середино-Будській міській громаді відкритий

На сьогодні у Середино-Будській міській територіальній громаді планувалося урочисте відкриття активного парку. Він був облаштований у рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України», що реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

  Мета створення таких парків полягає у залученні населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку, поліпшення якості та тривалості активного життя, організації оздоровчої активності, створення умов для зниження показників захворюваності.

Особливістю «Активного парку» є навігаційні таблички з QR-кодами. Завдяки їм тренування можна проводити більш продуктивно за допомогою віртуальних тренерів, обравши рівень складності занять.

На відкриття парку у Середина-Буду завітала голова Шосткинської районної державної адміністрації Оксана Тарасюк.

На жаль урочистості довелося скасувати, у зв’язку з різким погіршенням погоди. Злива з сильним  вітром унеможливили проведення церемонії відкриття, як воно було заплановане.

Міський голова Середино-Будської міської ради Олександр Ген, його перший заступник Ірина Заплаткіна та голова Шосткинської райдержадміністрації побували у нашому активному парку, оглянули зроблене. А міський голова розповів Оксані Тарасюк, що ще планується зробити у парку.

Маємо сподівання, що наш активний парк приверне до себе увагу мешканців та вони стануть активніше займалися спортом.