День пам’яток історії

                                                     

 

  Зберегти пам’ять поколінь

18 квітня в Україні відзначається Міжнародний день пам’яток і визначних місць та день пам’яток історії та культури. Унікальні історико-культурні надбання, які століттями створювалися на території нашої країни попередніми поколіннями, є невід’ємною складовою культурної спадщини України. Кожна цивілізована нація береже і шанує свою історію. Це основа основ, без якої у народу немає майбутнього. Саме тому історико-культурна спадщина народу передається з покоління в покоління як найцінніше надбання людства.

Середино-Будська публічна бібліотека презентує книгу «Пам’ятки історії Середино-Будського району», у якій подається нарис з історії району, список пам’яток історії та короткий опис кожної історичної пам’ятки . Це видання буде корисним для краєзнавців, студентів, учнів шкіл та й всіх знавців та шанувальників історії краю.

З інформаційною довідкою «Зберегти пам’ять поколінь», яка розповідає про меморіальний комплекс розташований у с. Жихове Середино-Будської міської ради, можна ознайомитися на YouTub каналі за посилання:

https://www.youtube.com/watch?v=kQSfMF2PpVY