ДЕНЬ СЕЛА ПИГАРІВКА

Рідне село… Воно справді зігріває душу кожного. Це тепло глибоко проникає до серця. І де б ви не були, а невидимі промінчики притягують до себе, кличуть із далеких доріг до рідного села, до отчого дому. Здається  нема нічого кращого на світі за побачення з рідними вулицями та батьківською хатою.

31 липня відсвяткували день села мешканці с. Пигарівка.

На свято завітав міський голова Середино-Будської міської ради Олександр Ген. Він привітав мешканців Пигарівки зі святом села. «Жити в селі сьогодні – це подвиг з вашого боку, а я буду робити все,  щоб полегшити та покращити життя сільських мешканців громади», – зазначив, зокрема, Олександр Ген та побажав всім мирного неба, більше приводів для посмішок і більше гарних сонячних днів.  

Гарний настрій присутні отримали від чудової концертної програми, де подарували свої виступи жіночий колектив «Поліські зорі», артисти Середино-Будського ЦКіД.

Після свято продовжилось запальною дискотекою, працювали дитячі атракціони та різні розваги для малечі.

Хоча урочиста частина свята й закінчилась, проте музика і пісні на все село лунали допізна. Сільське свято вдалося на славу й запам’яталося яскравістю барв та душевним теплом, завдяки чому всі ще раз переконалися в тому, що мешканці с. Пигарівка вміють не тільки плідно працювати, але й весело розважатися. Це ще раз стало імпульсом для подальшої натхненної та плідної роботи на благо рідного села.