ДЕНЬ СЕЛА РУДНЯ

02 серпня 2021 року відбулось святкування Дня села Рудня. Цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише переглянути концертну програму, але й відпочити, поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час.

Із святом жителів села та гостей привітав керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Середино-Будської міської ради Ксенія П’ятниця, яка побажала усім присутнім щастя, здоров’я, тепла і достатку в кожній родині та мирного неба над головою.

Приємний настрій всім глядачам дарували працівники Середино-Будського центру культури і дозвілля. Прийняли участь у святкуванні і самодіяльні артистки із с. Зноб-Трубчевське.

Артисти вітали мешканців села, наймолодшого та найповажнішого віку, ювілярів цього року та сімейні пари, що прожили у шлюбі вже 30 років. Всім їм присвячувалися концертні номери.

День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс. І дивлячи на їх згуртованість  відчуваєш себе частиною великої родини. Тож нехай слава лине про це село, про тих людей, хто вмілими руками багатий ростить урожай, виховує дітей та зміцнює коріння.

Добро віддячується добром. Тож робімо добрі вчинки, допомагаємо один одному. І куди б не закинула нас доля, не забуваймо про своє рідне село!