ДОЧКА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ – ЛЕСЯ УКРАЇНКА

ДОЧКА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ – ЛЕСЯ УКРАЇНКА

150 років тому, 25 лютого наша держава отримала в нагороду неймовірну особистість, талановиту поетесу та унікальний національний символ України – Лесю Українку. ЇЇ вклад у розвиток української культури неоціненний, її твори знають і шанують у всьому світі, а її незламна особистість – нескінченне джерело натхнення для української нації.

Леся Українка – це невід’ємна частина нашої державності, символ незалежності та самобутності народу. Леся Українка є витонченим майстром слова, а за духовною поставою і силою таланту, однією з найяскравіших поетес в літературі усіх народів.По собі вона залишила великий літературний доробок – вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики. Її твори написані у кращих європейських традиціях. Вони залишаються сучасними і не втрачають актуальності донині, закликають бути єдними і відчайдушними у любові до рідної землі.

З нагоди 150-річчя від дня народження поетеси, у Середино-Будській дитячій бібліотеці проведено бінарний інтегрований урок літературного читання під назвою: «Ні, я жива! Я буду вічно жити!».

У рамках події відбулися читання поезії, виконання творів Лесі Українки, перегляд ілюстрацій та відео-презентації. Основними виконавцями були учні 4-а класу опорного Середино-Будського ЗЗСО I-III ступенів №1, які під час заходу ознайомились із життєвим і творчим шляхом Лесі Українки.

Сьогодні вшануємо пам’ять Лесі Українки, склонимося перед самобутністю її таланту і пишаємося, що наша держава славиться такими видатними особистостями!