ГІРЧИТЬ ЧОРНОБИЛЬ, КРІЗЬ РОКИ ГІРЧИТЬ…

Чорнобильська трагедія… Сьогодні це вже історія України. У ці дні ми вшановуємо людей, які 35 років тому, ризикуючи життям і здоров’ям, виконали свій святий обов’язок, рятуючи від біди не одне покоління українців.

Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч людей — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які відправились на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність та високий патріотизм зупиняючи ядерну катастрофу.

В пам’ять про цей подвиг, Середино -Будська публічна бібліотека підготувала книжково-інформаційну виставку  “Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…”, яка розповідає про страшні дні аварії, а також нагадує нам, що Чорнобильська трагедія не повинна повторитись.

    Також Середино-Будська публічна бібліотека приступила до створення альбому пам’яті учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Створюючи такий альбом, ми маємо на меті увічнити пам’ять героїв – ліквідаторів та морально підтримати тих, хто пройшов випробування Чорнобилем, а також залишити для нащадків пам’ять – те святе почуття, яке має бути вічно. Чекаємо на вашу підтримку і допомогу в створенні цього альбому за адресою  вул. Троїцька, 30, м. Середина- Буда, тел. 7-29-55,  електронна адреса: biblioteka.sbuda@gmail.com

Найбільша техногенна Чорнобильська  катастрофа знайшла своє місце і в творчості поетів Серединобудщини.  З творчістю поетів  – земляків можна ознайомитися на  YouTub каналі Середино-Будської публічної бібліотеки за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=YFtHy24JFUU

https://www.youtube.com/watch?v=DwoJNCpn5Zg