Інформаційно – методичний дайжест для вчителів Журавського НВК

Інформаційно – методичний дайжест для вчителів

Журавського НВК

17 березня 2021 року фахівці Центру професійного розвитку педагогічних працівників Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської територіальної громади провели інформаційно – методичний дайжест з теми «Використання інноваційних педагогічних технологій в сучасній освіті», метою якого було підвищення науково-практичного рівня вчителів з проблеми впровадження інноваційних педагогічних технологій на уроках і в позаурочний час.

Під час інформаційно-презентаційного блоку Любов КАСЕКО, консультант Центру представила виступ «Використання інноваційних педагогічних технологій в сучасній освіті». Звернула увагу на те, що сьогодні головне завдання навчального закладу – не вчити, а навчати вчитися, підготувати учня до неперервного навчання завдяки використанню інноваційних технологій на різних етапах уроку.

Практичний психолог Центру Оксана СЕМЕНЮК провела практичний блок – заняття для педагогів «Інноваційна діяльність педагогів. Готовність та психологічні бар’єри».

Під час блоку консультування на тему «Загальні принципи та інструменти дистанційного навчання» консультант Центру Алла ЛЮБЧЕНКО провела консультування учасників з питань організації та проведення дистанційного навчання. Надала методичні рекомендації щодо використання веб-ресурсів та різних платформ для дистанційного навчання, а також алгоритм дій класних керівників та вчителів по організації дистанційної роботи на період карантину.

Відповідальна за дошкільну освіту Світлана ТОЧЬОНА надала індивідуальну консультацію вихователю закладу дошкільної освіти Тетяні ОВЧАРЕНКО з теми «Використання інноваційних педагогічних технологій в дошкільній освіті».

По закінченню учасники окреслили орієнтири подальшої діяльності, обмінялися думками щодо питань ефективної співпраці Центру професійного розвитку педагогічних працівників та професійних спільнот учителів Журавського НВК.

Консультант ПР ПП Алла Любченко