ХАЙ СОНЦЮ І КВІТАМ ВСМІХАЮТЬСЯ ДІТИ

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Це одне із найстаріших міжнародних свят. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення їх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Діти – це майбутнє нашої планети, дивовижні й неповторні краплини чистої, джерельної, живильної води, яку слід цінувати, берегти, любити, аби згодом вона перетворилася в дивовижну, повноводу річку, бездонне море, повноводий океан вражень, емоцій, почуттів.

1 червня у місті вітали малечу зі святом дитинства працівники закладів культури, освіти.

Для дітлахів було організовано ряд розважальних заходів. Зі своєю святковою ігровою програмою «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» у центральному парку виступили працівники дитячої бібліотеки.

У парку міста під відкритим небом працівники Публічної бібліотеки організували фото зону «Ми всі з дитинства золотого», де всі бажаючі мали змогу сфотографуватись з цікавими казковими героями.

Виставка робіт дитячої творчості «Чарівні барви позашкілля», де були представлені роботи вихованців центру дитячої та юнацької творчості, дитячої мистецької школи дала змогу насолодитися красою виробів, створених руками дітей.

Діти прийняли активну участь в комбінованій естафеті, завітали на гостини до туристичного міста та стали активними учасниками гри-квесту з спортивного орієнтування «Знайди контрольний пункт».

У цей день Центром культури і дозвілля організовано святковий концерт та розважальну програму «А я люблю коли сміються діти». Діти активно грали, співали, танцювали. Було підготовлено театралізоване дійство, казкові герої якого проводили різні конкурси, вікторини, ігри та танці.

Вже традицією стало проведення для дітей майстер класу з аквагриму, організованого вихованцями дитячої музичної школи.

До заходів долучилися зі своєю розважальною програмою прикордонна служба та поліція. Діти мали змогу покататися на квадроциклах, патрульній та броньованій розвідувально-дозорній машинах.

Всі охоче фотографувалися з героями, танцювали флеш-моби, приймали участь у конкурсах та вікторинах, співали. Активні учасники отримували призи та солодкі подарунки. Всі діти отримали від свята позитивні емоції та хороший настрій.