ХАЙ ЖИВЕ ДИТИНСТВО І РАДІЮТЬ ДІТИ

Вже традиційно прихід літа асоціюється із дитячим днем. Це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

З посмішками, святковим настроєм, креативно та гамірно у Середино-Будській дитячій бібліотеці-філії розпочався тиждень дитячих веселощів присвячений Дню захисту дітей. Оскільки цей день співпадає з початком літніх канікул, то й хотілося створити особливу атмосферу для малечі.

Напередодні свята, працівники дитячої бібліотеки-філії зі святковою програмою завітали до діточок у селах Кам’янка, Чернацьке та Жихове.

Програма заходу була дуже насиченою та цікавою. Дітвора мала можливість взяти участь у конкурсах та веселих і запальних танцях, розгадувала загадки, читала вірші про мир, добро та щасливе дитинство. Для діток виступав дитячий вокальний ансамбль «Зірочки Полісся».

Діти отримали гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин та солодощі.

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. І саме на дорослих покладено важливу місію – робити усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю. Тому так приємно зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце.