Кубок з футзалу до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

КОМАНДА «АВАНГАРД» М.СЕРЕДИНА-БУДА  ПЕРЕМОЖЕЦЬ З ФУТЗАЛУ, ПРИСВЯЧЕНОГО ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

13 лютого 2021 року на базі опорного Середино-Будського ЗЗСО І-ІІІ степенів №2 відбувся Кубок з футзалу до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, присвячений 32-й річниці виведення військ із Афганістану.

У змаганнях прийняли участь 5 команд Середино-Будської міської територіальної громади та команда «Дружба» Ямпільської ОТГ.

Через жеребкування було визначено, які команди будуть грати першими та їхні суперники.

Запеклі поєдинки, неймовірний ентузіазм та амбіційні двобої – все це і ще багато чого цікавого подарував Кубок з футзалу до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Володарем кубку з футзалу стала команда Середино-Будської міської територіальної громади «Авангард».

ІІ місце посіла команда Ямпільської ОТГ «Дружба» , ІІІ місце – команда Середино-Будської міської територіальної громади «Динамо».

Кращі гравці були нагороджені грамотами Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради.

Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради висловлює щиру вдячність голові міської спілки ветеранів Афганістану Олександру ШУЛЬГІНУ та голові районної Федерації футболу Серединобудщини Анатолію КАЗАЧЕНКОВУ за допомогу у проведенні змагань з футзалу та у наданні послуг кваліфікованого суддівства змагань.

Хочеться висловити подяку кожному гравцю команд «Авангард», «Динамо», «Металіст», «Прикордонник», «Дружба», «Заря» за участь у змаганнях, а також сподіваємося на подальшу співпрацю.

Змагання проводилися з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, визначених Постановою МОЗ України від 19.11.2020 №58 «Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».