МЕТОДИЧНА СЕСІЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ЗНОБ-ТРУБЧЕВСЬКОГО НВК «ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ – ДНЗ»

Відповідно до плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради 19 жовтня 2021 року на базі Зноб-Трубчевського навчально-виховного комплексу проведено  методичну сесію за темою: «Організація освітнього процесу в закладі загальної середньої освіти у 2021-2022 навчальному році».                                                 

Практичний психолог Центру Оксана СЕМЕНЮК презентувала  питання «Особливості роботи з дітьми з інтелектуальними порушеннями». Вона акцентувала увагу присутніх на створенні ефективного зворотного зв’язку з учнями, який має бути зрозумілим і чітким, доброзичливим та своєчасним. Також Оксана Іванівна розповіла про особливості розвитку дітей з розладами аутичного спектру, представила методичні інструменти навчання для задоволення освітніх потреб дітей зазначеної категорії.                      Любов КАСЕКО, консультант Центру, представила презентацію: «Методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти». Любов Дмитрівна наголосила, що підходи до оцінювання у різних класах закладу можуть мати відмінності, що спрямовані на реалізацію обраних освітніх програм. Особливості організації оцінювання в певному класі можуть ініціюватися вчителем і бути затвердженими на засіданні педагогічної ради закладу загальної середньої освіти.                                                                                                  

Консультант Центру Алла ЛЮБЧЕНКО провела консультацію щодо ведення шкільної документації для вчителів 5-11 класів. Розглянули: «Інструкцію з ведення класного журналу 5-11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів», затверджену наказом МОН України від 03.06.2008 №496; рекомендації щодо заповнення класного журналу в умовах дистанційного навчання; ведення ділової документації щодо проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.                    

Учасники заходу отримали інформаційні матеріали для практичного використання у своїй діяльності.