Методичні посиденьки

 

Методичні посиденьки

  Відповідно до плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради 26 березня 2021 року на базі Жихівського навчально-виховного комплексу організовано методичні посиденьки за темою: «Інноваційна діяльність педагога: від теорії до успіху».

  Консультант Центру Алла ЛЮБЧЕНКО представила презентацію «Ментальні карти та шляхи їх використання в освітньому процесі». Алла Іванівна наголосила, що застосування ментальних карт дозволяє оптимізувати процес навчання, впливає на якість запам’ятовування інформації, надає їй особистої значущості та системності.

  Практичний психолог Центру Оксана СЕМЕНЮК провела майстер-клас для педагогів: «Психологічна підготовка вчителів до інноваційної діяльності», психологиня мотивувала педагогів до виявлення професійної активності в нових, незвичних ситуаціях упровадження інновацій, усвідомленню власних сильних та слабких сторін щодо упровадження освітянських нововведень, розвитку професійної рефлексії.

  Любов КАСЕКО, консультант Центру, розкрила питання «Забезпечення академічної доброчесності у сфері загальної середньої освіти» та акцентувала увагу присутніх на видах академічної відповідальності педагогічних працівників за конкретні порушення.

  Учасники заходу отримали інформаційні та методичні матеріали для практичного використання у своїй діяльності.