МКІП: СТВОРЕНО ПЕРШИЙ МАСОВИЙ МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ КУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

18 травня 2021 року за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики відбулася презентація мультимедійного курсу «Сучасна українська мова».

Мультимедійний курс «Сучасна українська мова» дозволить вільно вивчати українську мову 24/7, знаходячись у будь-якому місці світу.

Курс «Сучасна українська мова» складається з трьох модулів: «Мова та мовлення», «Правопис», «Ділова українська мова» та створений в інноваційному форматі SCORM, який має ряд суттєвих переваг перед стандартними відео-курсами. Партнери ініціативи переконані у важливості безперервного вивчення та вдосконалення рівня володіння української мови.

«SCORM-курси – це інноваційний формат навчання, який одночасно є цікавою історією, захоплюючим квестом, корисним та практичним матеріалом, інтерактивними тестами, що вбудовані в SCORM-уроки. Даний формат навчання у світі визнано ефективнішим, ніж звичайний відеоконтент.

Ініціаторами курсу стали Ольга Руднєва, Освітній Хаб міста Києва та платформа dobro.ua.

Мультимедійний курс створено в рамках проєкту «Моя мова. Онлайн платформа вивчення української» завдяки благодійним коштам, залученим на платформі dobro.ua.

Цей курс створений на базі “Українського правопису” 2019 року https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/05062019-onovl-pravo.pdf

Ви зможете отримати теоретичні знання з української мови та вдосконалити навички володіння нею на базі нового правопису.

Користь цього навчального продукту в тому, що він дає змогу вивчити/повторити/нагадати основи мови такі як: звуки і букви, орфографію, пунктуацію та паралельно розібратися з нововведеннями в правописі.