МУЗИКА РІДНОГО ДОМУ

23 та 24 серпня в Середина-Буді святкували два головних державних свята – День Державного Прапора України та 30-ту річницю Незалежності України.

23 серпня на центральній площі міста відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапору України. На площі біля фонтану відбулася дитяча святкова концертна програма «Нехай у кожної дитини живе любов до України».

Центр дитячої та юнацької творчості організував на центральній площі міста виставку, флешмоб та провів захоплюючі козацьки гарти для дітей. Козачата розділились на рої та брали участь у різноманітних змаганнях на силу, спритність, влучність.

Дитячо-юнацька спортивна школа провела не менш цікавий квест для дітей. Ну а для самих маленьких працювали атракціони.

В Центрі культури і дозвілля були виставлені роботи учнів мистецької школи.

А завершився день святковою дискотекою.

24 серпня 2021 року у нашому місті відбувся святковий концерт, присвячений 30-тій річниці Дня Незалежності України «Музика рідного дому». На свято були запрошені гості із Зноб-Новгородської територіальної громади – народний аматорський колектив «Вербиченька» комунального закладу «Зноб-Новгородського Центру культури і дозвілля» Зноб-Новгородської селищної ради та народний фольклорно-етнографічний колектив «Деснянка» Очкінського сільського будинку культури-філія а також гості із смт. Дружба – Олександр Малай, Тетяна Швець та квартет «Мелодія серця».

Радісними оплесками глядачі зустрічали солістів та вокальні колективи Пигарівського ОДР та Жихівського ОДР, солістів та вокалістів КЗ «С-Будський ЦКіД». А завершив концертну програму народний аматорський ансамбль «Поліські зорі».

Під час концертної програми проходила вікторина, за знання історії України глядачі отримували пам’ятні призи. Також була організована виставка народних умільців. Всі бажаючі мали змогу зробити фото на пам’ять біля чудово оформленої фото-зони.

Концертна програма була дуже цікавою, різноманітною, насиченою, яка сподобалася мешканцям та гостям нашого міста. Вечір закінчився приємними враженнями та святковою дискотекою для молоді.