МИСТЕЦТВО ЗБИРАЄ ДРУЗІВ

28 травня на сцені Середино-Будського центру культури і дозвілля відбувся звітний концерт мистецької школи і став справжньою феєрією блискучих виступів. У концерті виступили учні, які представляли наше місто на міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах, де завоювали Гран-прі та 45 призових місць. 20 юних учнів школи стали лауреатами 1 ступеня.

Але основна увага на святі була прикута до талановитих, красивих та завзятих юнаків та дівчат, яким вперше в житті були вручені свідоцтва про позашкільну освіту. Цього річ мистецька школа випустила 21 учня. Майже половина випускників отримали документ з відзнакою.

  Насичена програма концерту складалась з понад тридцяти п’яти кращих номерів, підготовлених учнями та педагогами школи у вокальних та інструментальних жанрах. Кожен виступ, як квітка, вплітався в загальний віночок, що розквітнув різнобарв’ям під час концерту. Класичні твори, народні мелодії, естрадні композиції солістів та колективів створили атмосферу свята. 

Творчий звіт вкотре продемонстрував, що школа була і залишається невичерпним джерелом натхнення і сміливих мистецьких проектів, всеосяжної любові до музики і гармонійного розвитку дитячих талантів.