НА ТЕРИТОРІЇ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ З ХОКЕЮ З ШАЙБОЮ

НА ТЕРИТОРІЇ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ З ХОКЕЮ З ШАЙБОЮ

20 лютого 2021 року на базі опорного Середино-Будського ЗЗСО І-ІІІ степенів №2 відбувся Кубок з хокею з шайбою до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, присвячений 32-й річниці виведення військ із Афганістану.

Змагання проводилися з метою відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, підвищення майстерності серед молоді громади, популяризації виду спорту «хокею з шайбою», пропаганди здорового способу життя.

На жаль, запрошені команди інших громад, у зв’язку з погодними умовами, не змогли прийняти участь у змагання. Перемогу виборювали дві команди Середино-Будської міської територіальної громади «Сокіл» та «Алмаз». За результатами змагань, з невеликим відривом у 1 шайбу, з рахунком 11:10, перемогу у змаганнях здобули гравці команди «Сокіл» (капітан команди ЗАЛАШКОВ Віктор).

Команда переможця за І місце отримала Кубок, найкращі гравці були нагороджені грамотами.

Змагання проводилися з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, визначених Постановою МОЗ України від 19.11.2020 №58 «Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».