Оголошення про проведення конкурсного відбору

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного відбору на посади:

головного спеціаліста Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської  ради;

– головного спеціаліста відділу загальної, середньої, дошкільної та позашкільної освіти Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; вільне володіння державною мовою; вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Документи, що  подаються на конкурс:

  1. Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  2. Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  3. Копія паспорта та ідентифікаційного коду;
  4. Копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  5. Копія військового  квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  6. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення (до 23 лютого 2021 року).

Дата проведення конкурсу: 25.02.2021 року о 10-00.

Місце проведення: вул.Сівер’янівська, 5, м.Середина-Буда, Сумська область, Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради.

Конкурсний відбір складається з таких етапів:

1) подання претендентом документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;

2) вивчення конкурсною комісією поданих документів;

3) іспит претендентів на посади;

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається інспектором з кадрів Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради за адресою:                     м. Середина-Буда, вул.Сівер’янівська, 5, тел. 7-13-53, 02147823@mail.gov.ua.