ОХОРОНА ПРАЦІ ТА ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА В ЗАКЛАДАХ КУЛЬТУРИ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Щороку 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці. Згідно плану роботи комунального закладу «Середино-Будський центр культури та дозвілля» Середино-Будської міської ради, з дотриманнм протиепідемічних заходів, 23 квітня 2021 року, для завідувачів об’єктів дозвіллєвої роботи, які належать до закладів культури Середино-Будської міської ради, проведено семінар на тему: «Охорона праці та пожежна безпека в закладах культури».

Відкрила семінар в.о. директора комунального закладу «Середино-Будський центр культури і дозвілля» Середино-Будської міської ради Олена Лапченко. В своєму виступі вона наголосила на основні законодавчі та нормативно-правові акти з охорони праці в галузі культури.

Інспектор КЗ «Середино-Будський центр культури та дозвілля» Середино-Будської міської ради Людмила Михайлюк ознайомила присутніх  з охороною праці на підприємстві та запобігання виробничого травматизму, провела інструктаж з пожежної безпеки, ознайомила з інструкцією з охорони праці.

На зустріч було запрошено фахівця ради з питань охорони праці та пожежної безпеки Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради Світлану Точьону. Присутні мали можливість дізнатися нововведення в законодавстві та Порядок обліку нещасних випадків.

По завершенні всі ділилися своїми враженнями, обговорювали проблемні питання.