ОРГАНІЗОВАНО ПОЧАТОК 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ

Сьогодні, 29 липня 2020 року, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Ірини ЗАПЛАТКІНОЇ відбулась нарада, в ході якої обговорено питання щодо організованого початку нового начального року

Начальник відділу освіти Михайло СНІТКО проінформував про здійснені заходи підготовки навчальних закладів району до 2020-2021 навчального року.

У 2020/2021 навчальному році в закладах загальної середньої освіти Середино-Будського району планується відкриття 8 перших класів. Станом на 29 липня до перших класів подано 90 заяв.

Підготовка приміщень закладів освіти знаходиться у завершальній стадії. У всіх закладах освіти району поточний ремонт закінчиться до 1 вересня, на ці цілі  залучено понад 100 тис. грн. У Середино-Будскій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 завершуються роботи щодо облаштування туалету молодшої школи. Проведено заміну підлоги у одному класі Середино-Будскій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, у двух  класах Середино-Будскої ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, у одному класі Чернацького НВК, розпочата заміна підлоги спортивної зали Чернацького НВК. Проведено ремонт опалювального котла Чернацького НВК та ремонт системи опалення Жихівського НВК.

З метою забезпечення якісної, сучасної та доступної освіти в рамках концепції «Нова українська школа» у 2020 році виділено 791,199 тис. грн., у тому числі – 755,579 тис. грн. з державного бюджету, 35,620 тис. грн. – з районного. Закуплені меблі, триває закупівля дидактичних матеріалів, комп’ютерного обладнання.

У новому навчальному році планується відкриття 8 інклюзивних класів у Середино-Будських ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та №2. Поступово формується матеріальна база для інклюзивного навчання. Розпочато облаштування ресурсної кімнати у Середино-Будській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. На закупівлю меблів, гімнастичного та спортивного інвентарю, іграшок, розвиваючих ігор виділено 140 тис. грн.

Проводиться закупівля обладнання для їдалень Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, на ці цілі виділено 523 тис. 260 грн., у тому числі – 470 тис. 900 грн. з державного бюджету, 52 тис. 360 грн. – з районного.

 Для підвозу дітей у 2020-2021 навчальному році буде залучено 8 шкільних автобусів, які у червні пройшли технічний огляд.

Особлива увага приділяється створенню безпечних умов для перебування у закладах дітей та персоналу. Проведено ревізію і перезарядку 83 та придбано 30 нових вогнегасників.

«Питання забезпечення якісної, сучасної та доступної освіти в рамках концепції «Нова українська школа» та питання запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 знаходяться на постійному контролі Середино-Будської районної державної адміністрації» – зазначила заступник голови Ірина ЗАПЛАТКІНА.

Для стабільного та впорядкованого відновлення освітнього процесу, запобігання повторних спалахів інфекції, підтримання безпеки санітарного стану навчальних приміщень та забезпечення безпечного перебування всіх учасників освітнього процесу в закладах освіти Середино-Будського району до 1 вересня будуть вжиті всі невідкладні заходи: забезпечення в достатній кількості дезінфікуючими, миючими, антисептичними засобами, захисними масками, рукавичками, безконтактними термометрами тощо.