Пам’ять про героїв Майдану

Пам’ять про героїв Майдану

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.

Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір. Гідність, свобода, відвага, єдність, честь стали одними з головних об’єднавчих цінностей Революції Гідності. Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символом Свободи.

20 лютого в Україні відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні, який покликаний вшанувати та звернути увагу на подвиг учасників Революції гідності. 

Ця дата є особливою для нашої країни, адже ми згадуємо героїчну та, водночас, сумну сторінку історії становлення нашої держави. В ці дні відбувалися найбільші розстріли під час Революції Гідності.

Сьогодні ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи  права людини, європейське майбутнє України. Ці люди – символ громадянської відваги та сили духу нашого народу.

Будуючи нову країну, ми повинні пам’ятати, за що загинула Небесна Сотня, та не зрадити ідеали Революції Гідності. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки нашої непростої історії, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

В пам’ять про героїв Майдану Середино-Будським центром культури і дозвілля підготовлено ролик-реквієм, який можна переглянути на сторінці центру культури і дозвілля у Facebook.