ПЕРЕМОГА В СЕРЦЯХ ПОКОЛІНЬ

Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Битва з фашизмом – далека історія для більшості сучасників. Та живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від фашистської навали.

Наш святий обов’язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, зробити все для того, щоби ніколи не перервався зв’язок поколінь. Подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як й наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.

До Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та до Дня пам’яті та примирення Середино-Будська публічна бібліотека підготувала  виставку – пам’ять «Перемога в серцях поколінь». Книги, представлені на виставці, допоможуть більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти нацизму та вшанувати пам’ять наших дідів та прадідів.

Йде з життя покоління героїв, воїнів, які захистили свою Батьківщину і європейські країни від фашизму. Але в нашій пам’яті вони повинні залишитися назавжди. Публічна бібліотека пропонує переглянути відео про героїв, які подарували нам мирне небо над головою

https://www.youtube.com/watch?v=LUW_6LPYs1U&t=55s

Також, Середино-Будська публічна бібліотека пропонує  вашій увазі краєзнавчу пам’ятку про наших земляків – Героїв Радянського Союзу, які стали на захист Батьківщини, своїх осель і родин в роки однієї з найжорстокіших і найкривавіших в історії воєн. Відео можна подивитися за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=DpindP011Y8