Підвіз дітей до закладів освіти та ряд інших питань обговорили на нараді

Підвіз дітей до закладів освіти та ряд інших питань обговорили на нараді

Начальник Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради Михайло СНІТКО, 24 березня 2021 року, провів нараду з питань забезпечення безперебійного підвозу учнів до закладів освіти та у зворотному напрямку.

У нараді взяли участь начальник відділу загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради, керівники закладів освіти, відповідальні особи за організацію перевезень, супроводжуючі, водії транспортних засобів.

У ході наради були розглянуті актуальні питання по дотриманню чинного законодавства, щодо забезпечення перевезення учнів до місця навчання та у зворотному напрямку. Обговорене питання щодо необхідності оновлення облаштування місць посадки та висадки дітей, які підвозяться шкільним автобусом.

Михайло Снітко наголосив на недопущенні підвозу сторонніх осіб та зупинці поза місць посадки та висадки учнів: «Шкільний автобус є спеціальним транспортним засобом для регулярних перевезень, що здійснюються за встановленим маршрутом і розкладом, з посадкою і висадкою дітей і педагогів на передбачених маршрутом зупинках до місць навчання. Використання шкільних автобусів для потреб, не передбачених порядком використання шкільних автобусів, забороняється».

У ході зустрічі також були розглянуті господарські питання закладів, які на даний час ліквідовані та питання забезпечення навчальних закладів Інтернет зв’язком.

Після колективного опрацювання даних питань прийнято позитивні рішення, які були зорієнтовані перш за все в інтересах дітей.

По завершенню засідання начальником управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму з даних питань було дано доручення керівникам закладів освіти.

Головний спеціаліст відділу загальної

середньої, дошкільної та  позашкільної освіти

Наталія ЗИКУНОВА