ПРО КОНКУРС ВІДЕОРОБІТ «ВІДОМІ УКРАЇНЦІ НАШОГО КРАЮ» З ЕЛЕМЕНТАМИ РЕПОРТАЖУ

За ініціативи громадської організації «Можливість твого розвитку», Сумської міської молодіжної громадської організації «Ліцей» та Сумського Палацу дітей та юнацтва та за підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, в рамках реалізації проєкту «#зДН_UA», присвяченого 30-тиріччю Незалежності України у період з 17 травня по 24 серпня 2021 року проходитиме конкурс відеоробіт «Відомі українці нашого краю» з елементами репортажу (далі – Конкурс), головною метою якого є формування національної свідомості і відчуття приналежності до рідної землі, народу, розвиток творчих здібностей та уміння відшукувати потрібну інформацію шляхом створення відео роботи «Відома особистість нашого краю» з елементами репортажу.

Завданнями Конкурсу є:

активізація громадянської позиції молоді;

набуття молоддю нових знань про історію та розвиток об’єднаної територіальної громади, в якій проживають;

виявлення, обмін і розповсюдження історій про відомих людей об’єднаної територіальної громади, які своїми діями сприяли або сприяють свободі і розвитку нашої держави.

До участі у Конкурсі запрошуються представники молоді віком від 14 до 18 років з кожної територіальної громади Сумської області.

Конкурс буде проходити у три етапи:

І етап – прийом заявок для участі (з 17 по 24 травня 2021 року)

На цьому етапі для подальшої участі у Конкурсі необхідно до 24 травня 2021 року включно подати заявку (форма додається) на електронну пошту: pdu_most@ukr.net (контактна особа: Левенець Наталія Павлівна, методист Сумського Палацу дітей та юнацтва, моб. +38(099)352-86-79).

ІІ етап – підготовчий (з 25 травня по 01 серпня 2021 року)

З метою забезпечення якісної підготовки та проведення конкурсу 25 травня 2021 року на платформі Zoom відбудеться організаційно-навчальна зустріч для учасників (посилання на конференцію буде розіслано додатково на електронні адреси учасників, що вказані в заявках).

Одна відеоробота подається від окремого учасника або від творчої групи.

Вимоги щодо підготовки відеороботи:

  1. Необхідно обрати 1 відому людину, яка своїми діями сприяла або сприяє свободі і розвитку нашої держави (у будь-якій сфері: культура, наука, політика, історія, спорт тощо) і народилася та/або проживає на території вашої ОТГ.
  2. Відзняти та змонтувати про неї відеоролик, у якому ви розкриєте основну інформацію про цю людину.

2.1. Радимо орієнтуватися на такі питання:

Хто ця людина?

Чому вона є відомою?

В яких масштабах вона є відомою (лише в рамках вашої ОТГ чи області, країни, світу)?

Чому ви вирішили обрати саме цю людину?

Чому іншим людям можна навчитися у цієї людини?

Даний перелік питань є орієнтовним та не є вичерпним, а значить може змінюватись та доповнюватись.

2.2. Звертаємо увагу, що відеоролик має бути з елементом репортажу, це дозволяє автору відеоролика:

бути на місці, яке певним чином пов’язане з особою, про яку він розповідає (це може бути особиста зустріч з цією людиною, школа де він вчився, парк, яким він гуляв, будинок де жив, тощо);

висловлювати власні враження про обрану вами людину (буде чудовою перевагою вашого відео, якщо ви з глядачами поділитесь вашими враженнями, емоціями про цю людину; можливо, вона вас наштовхнула на якісь думки або є речі, яким глядачі вашого відео зможуть повчитися у цієї людини).

2.3. Тривалість відеороботи: до 3 хв.

2.4. Формат відео роботи: *.mp4 (у назві важливо зазначити Прізвище учасника або творчої групи та назву ОТГ.mp4).

Підготовлені відеороботи подаються на конкурс до 01 серпня 2021 року на електронну пошту: pdu_most@ukr.net (контактна особа: Левенець Наталія Павлівна, методист Сумського Палацу дітей та юнацтва, моб. +38(099)352-86-79).

ІІІ етап – підведення підсумків, нагородження (з 01 серпня по 24 серпня 2021 року)Конкурс відеоробіт «Відомі українці нашого краю» з елементами репортажу оцінюється за такими критеріями: відповідність змісту темі конкурсу – 12 балів; якість оформлення поданих матеріалів – 12 балів.

За результатами оцінювання визначаються переможці конкурсу за максимальною сумою набраних балів.

Всього буде відібрано 3 роботи-переможця.

Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними подарунками.

 

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном (0542) 610916 Алла Коваль.