ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАБІГУ «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ!»

З метою вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО/ООС, захисників України, висловлення подяки військовослужбовцям та їх сім’ям за внесок у збереження територіальної цілісності та національної гідності країни, підтримки та формування патріотичної свідомості та настрою населення, в Україні уже традиційно за ініціативи громадськості та учасників АТО/ООС проводиться тематичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України!».

Забіг проходить в рамках державних заходів присвячених Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У поточному році  обласний забіг відбудеться м. Суми 28 серпня 2021 року. Місце проведення – озеро Чеха (старт в районі кортів). Початок акції о 10.00 год., пропонована дистанція – 3 км.

Суть акції полягає в організації одночасного масового забігу громадян на визначену організаторами дистанцію та у визначеному місці. При цьому, з метою ушанування пам’яті загиблих героїв України, кожному учаснику пропонується візуальна символіка (футболка, манішка, стартовий номер у вигляді наліпки тощо) з логотипом заходу (додається), на якій або зазначається прізвище та ім’я загиблого героя, або є можливість вписати це прізвище та ім’я за бажанням учасника.

Організаторами обласного забігу в м.Суми виступає громадська ініціативна група та організація «Race Project» за підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Контактна особа Івах Віталій, голова правління ГО «Race Project», тел. 0664320622, raceproject@ukr.net

Реєстрація учасників на обласний забіг в м.Суми відбувається за посиланням https://raceproject.com.ua/event37 та триватиме до 25.08.2021. Зареєстровані учасники отримають пакет учасника заходу до складу якого увійде: стартовий номер, рюкзак, чіп особистого хрономтеражу, харчовий набір на фініші, смс з результатом, електронний диплом фінішера.