ПРО ШОСТИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЄКТ «МОЯ КАР’ЄРА В УКРАЇНІ»

            ПРО ШОСТИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЄКТ «МОЯ КАР’ЄРА В УКРАЇНІ»  

Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради повідомляє, що Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», платформа Career Hub спільно з Першим Українським Міжнародним Банком розпочали реалізацію шостого всеукраїнського проєкту «Моя кар’єра в Україні» для учнів та учениць 9-11 класів закладів загальної середньої освіти України.

До 24 квітня 2021 року підлітки зможуть зареєструватися на участь у проєкті, описавши мотивацію та бачення власної кар’єри.

Для всіх учасників та учасниць проєкту пройдуть практичні вебінари з вибору професії, а 300 відібраних приєднаються до зустрічей з успішними людьми у різних професійних сферах.

30 найактивніших підлітків потраплять на фінальну конференцію проєкту в Києві, де зможуть провести день зі своїми кумирами – керівниками і керівницями підприємств, міжнародної організацій, державних органів влади, а також виграють корисні подарунки від організаторів!

Для прийняття участі у проекті, учням необхідно зареєструватись за посиланням https://careerhub.in.ua/mycareerua-start-2021/