Проведення семінару для завідувачів об’єктів культурно-дозвілєвої роботи

 

Проведення семінару для завідувачів об’єктів культурно-дозвілєвої роботи

Згідно плану роботи комунального закладу «Середино-Будський центр культури та дозвілля» Середино-Будської міської ради, 19 березня 2021 року, проведено семінар  для завідувачів об’єктів культурно-дозвілєвої роботи, на тему: «Організація діяльності клубних закладів територіальної громади».

У заході, який відбувся у форматі культурного діалогу, взяли участь заступник начальника Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради Тетяна Калістратова, в.о. директора комунального закладу «Середино-Будський центр культури і дозвілля» Олена Лапченко, керівник художній Катерина Кармазіна та завідувачі об’єктів дозвілєвої роботи.

Відкрила семінар заступник начальника Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Тетяна Калістратова. «Головна мета заходу, в першу чергу, – підвищення кваліфікації працівників та забезпечення організації надання якісних послуг у сфері культури. Клубні заклади в об’єднаних громадах – це той осередок, де людина повинна раціонально проводити свій вільний час, розвивати свої таланти, культурно відпочивати, отримувати естетичну насолоду. Об’єкти дозвілєвої роботи залишаються єдиними культурно-інформаційними закладами у сільській місцевості», – зазначив заступник.

Олена Лапченко відмітила, що сьогодення диктує нові умови функціонального призначення закладу та зміст його роботи у культурному житті громади.  «Сучасний працівник культури має бути готовим виконувати цілий ряд різнопланових функцій: забезпечувати реалізацію державної політики у сфері культури, створювати умови для розвитку різних видів мистецтва, для роботи гуртків, студій, любительських об’єднань, клубів за інтересами, турбуватись про збереженість бібліотечних фондів, розширювати комерційну діяльність у сфері культури. І це далеко не вичерпний перелік», – зазначила в.о. директора Центру.

Керівник художній Катерина Кармазіна ознайомила присутніх з планом роботи культурно – мистецьких заходів, наголосила на необхідності, у зв’язку з обмеженнями, організації виробничого процесу клубних закладів в онлайн-режимі.

Під час семінару обговорили особливості роботи клубних закладів в умовах проведення реформи децентралізації. Працівникам були надані методичні рекомендації щодо подальшої роботи закладів в умовах карантинних обмежень, ознайомили з оновленими формами статистичної звітності та обліком щоденної роботи, іншими проблемними питаннями.

Семінар пройшов творчо та динамічно. Присутні обмінювалися враженнями, досвідом, адже метою даного семінару було збагачення професійних та творчих навиків працівників клубних закладів.

                                                                                    Матеріали надано КЗ «С-Будський центр

                                                                                    культури та дозвілля»

.