ПРОВЕДЕНО ФІНАЛ КУБКУ ГРИГОРІЯ ЕСАУЛКО З ФУТБОЛУ 2021

У період з 18 квітня на території Середино-Будської міської територіальної громади проходили змагання з футболу на кубок Григорія Есаулко.

09 травня 2021 року у парку «Мирщина» проведено фінал Кубку Григорія Есаулко з футболу 2021 року, у якому взяли участь команди «Лідер» м.Середина-Буда та ФК«Десна» с.Очкине Зноб-Новгородської ОТГ.

Футболісти двох команд показали надзвичайно хорошу, цікаву гру і запекло боролися до останнього, проявили силу характеру та прагнення до перемоги. У цьому поєдинку кращими виявилися гравці команди «Лідер»,  які здобули  перемогу на полі із рахунком 4:3 і зайняли перше місце.

Команда переможця отримала  кубок за І місце у проведенні фіналу Кубку Г.Есаулко з футболу 2021 року, а кращі гравці обох команд нагороджені грамотами Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму  Середино-Будської міської ради.

Бажаємо усім нашим гравцям успіхів, творчих перемог, плідних результатів, нових злетів та досягнень!

Змагання проводилися з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, визначених Постановою Головного державного санітарного лікаря України МОЗ України від 22.04.2021 №3 «Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення масових спортивних заходів на відкритому повітрі на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».