ПРОВЕДЕНО ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

З нагоди відзначення дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету та проведення всесвітнього заходу – Олімпійського дня, з метою популяризації здорового способу життя, пропаганди олімпійських цінностей, 03 червня 2021 року на базі Пигарівської філії Опорного Середино-Будського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №1 Середино-Будської міської ради було організовано та проведено Олімпійський день серед школярів опорних закладів та навчально-виховних комплексів Середино-Будської міської ради.

Олімпійський День проводився у відповідності з рекомендаціями МОК НОК України, з метою залучення дітей та молоді, широких верств населення до здорового способу життя, занять фізичною культурою і спортом, розвитку і пропаганди олімпійського руху та олімпійських ідеалів на території Середино-Будської міської територіальної громади.

Учасників та гостей свята вітали в.о. начальника Управлінні освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради Тетяна КАЛІСТРАТОВА, директор КЗ «Середино-Будська дитячо-юнацька спортивна школа» Середино-Будської міської ради Сергій АРТЕМЕНКО, директор  Пигарівської філії Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Валентина ШАКО. Вони закликали всіх присутніх до занять спортом та дотримання здорового способу життя, побажали успіху, нових здобутків, яскравої перемоги та гарного відпочинку.

Сама програма заходу включала спортивний та розважальний блоки. Спортивні змагання включали в себе: особисті змагання – біг на 2 стадія (384м), біг на 1 стадій (192м), змагання силачів: бросок ядра (4 кг) вперед двома руками знизу, ноги нарізно, стрибок у довжину з місця для юнаків та дівчат.

Командні змагання включали комбіновану естафету: біг з вантажем (пояс із покришкою), стрибки по «кочках» (6 шт.), біг з лантухом(3 кг)  по колоді (3-4 м), складання «піраміди  з 4 чурбанів»,  «Тунель», біг по лабіринту та стрибки  у лантуху. Також серед команд відбувалося перетягування линви за олімпійською системою.

Переможці особистих змагань з олімпійських видів спорту були нагороджені медалями та грамотами Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради, учасники змагань – грамотами та подяками Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради, листівками Міжнародного Олімпійського комітету.

В рамках проведення Олімпійського дня на території Середино-Будської міської територіальної громади, КЗ «Середино-Будський центр культури і дозвілля» Середино-Будської міської ради спільно з Середино-Будською дитячою бібліотекою – філією КЗ «Середино-Будська публічна бібліотека» Середино-Будської міської ради підготували культурно-розважальну програму, яка включала в себе концерні номери та розважально-спортивну програму «Здорова дитина – щаслива країна». Захід розпочався з динамічної руханки. Цікаві завдання, спортивні розваги, змагання, рухливі ігри під музичний супровід та святкова атмосфера підняли настрій та спонукали дітей до активної участі. По закінченню спортивних та розважальних заходів, всі учасники змагань залишилися задоволеними й щасливими.

В такому форматі святкування Олімпійського дня було проведено вперше та відбувалося з дотриманням протиепідемічних заходів, визначених Постановою Головного державного санітарного лікаря України МОЗ України від 22.04.2021 №3 «Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення масових спортивних заходів на відкритому повітрі на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради висловлює вдячність приватним підприємцям Віктору ЧЕРЕПНЬОВУ та Миколі ГРИБАЧОВУ за співпрацю та надання солодощів для учасників змагань.

Щиро дякуємо кожному з учасників заходу, зичимо їм фізичного здоров’я й краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!

Сподіваємося у майбутньому на продовження успішної та плідної співпраці!