ПРОВЕДЕНО ЗАХІД З НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРИОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ «ДУХОМ СИЛЬНІ ПАРТИЗАНИ»

22 вересня у нашій країні відзначається День партизанської слави. Свято партизанської слави встановлено в Україні на підтримку ветеранів війни та з метою всенародного вшанування героїчного подвигу партизанів, увічнення їхньої пам’яті.

З цієї нагоди, за підтримки голови Середино-Будської міської ради, у КЗ «Середино-Будська дитячо-юнацька спортивна школа» Середино-Будської міської ради відбувся спільний захід з КЗ «Середино-Будський центр культури і дозвілля» Середино-Будської міської ради  на тему: «Духом сильні партизани» для  школярів Опорних закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1, №2 Середино-Будської міської ради.

Перед початком заходу відбулася інформаційно-виховна година на тему: «Серединобудщина – край партизанської слави», на якій сержант інспектор прикордонної служби 2 категорії – черговий відділення управління службового відділу прикордонної служби Середина-Буда «тип Б» Милько Ігор Миколайович розповів про подвиги і мужність наших захисників.

Захід викрила О.Єлдунова, культорганізатор КЗ «Середино-Будський центр культури і дозвілля» Середино-Будської міської ради , піснею «В нашому серці», а потім розпочалися спортивні змагання для учнів міських шкіл (естафета, перетягування канату, кидання м’яча ).

Кожен із учасників двох команд продемонстрував спритність, кмітливість і вправність. Всі учні з користю провели час і отримали позитивні емоції.

По завершенню заходу команди за зайняті І та ІІ місця отримали грамоти голови Середино-Будської міської ради та невеличкі подарунки,  за участь у заході – грамоти  директора КЗ «Середино-Будська дитячо-юнацька спортивна школа» Середино-Будської міської ради.