СЕМІНАР ПО ПІДВИЩЕННЮ КВАЛІФІКАЦІЇ

Змістовно, цікаво, з метою надання методичної та практичної допомоги для завідувачів ОДР 22 жовтня 2021 року в комунальному закладі «Середино-Будський центр культури і дозвілля» Середино-Будської міської ради відбувся семінар по підвищенню кваліфікації на тему «Підготовка до відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва».

У семінарі взяли участь завідувачі об’єктами дозвіллєвої роботи, працівники КЗ «С-Будський ЦКіД». З привітальним словом до присутніх звернулась виконуюча обов’язки директора Олена Лапченко. У своєму виступі вона звернула увагу на важливості вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2. Продовжила семінар  керівник художній Катерина Кармазіна виступом про підготовку до відзначення Дня працівників культури. Також відбувся круглий стіл, на якому обговорювались питання щодо нагородження грамотами та дипломами клубних працівників та аматорів народного мистецтва нашої громади. Методист по клубній роботі Тетяна Безугла на практичному занятті підготувала сценарні матеріали до відзначення Дня працівників культури.

Наостанок, в. о. директора Олена Лапченко підбила підсумки роботи семінару. Всі присутні відзначили, що проведення подібних навчальних заходів значно активує творчу та культурно-мистецьку діяльність у громаді. На таких навчальних заходах фахівці сільських закладів культури мають можливість не тільки побачити та почути корисну інформацію, а й беруть активну участь у практичній роботі, діляться власнимд освідом, а за необхідності завжди можуть отримати кваліфіковану допомогу та пораду від працівників методичного кабінету.