СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Сьогодення ставить нові вимоги до загальної середньої освіти в цілому й до кожного вчителя особисто. Педагоги мають бути творчими особистостями, новаторами ідей, постійно підвищувати свою професійну майстерність.
10 лютого 2022 року відбулася чергова зустріч учителів закладів загальної середньої освіти міської територіальної громади, у ході якої свої творчі напрацювання презентували вчителі української мови та літератури Опорного Середино-Будського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1: Наталія Міщенко (керівник професійної спільноти вчителів Середино-Будської міської територіальної громади), Ганна ШАШКОВА, Людмила КОЛЕНІКОВА.
Метою семінару було сприяння розвитку професійної компетентності вчителів; забезпечення методо-психологічного супроводу впровадження ефективних шляхів формування ключових компетентностей учнів.
Запрошуючи до розмови учасників зустрічі, консультант ЦПРПП Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради Алла ЛЮБЧЕНКО розпочала роботу засідання з презентації «Формування ключових та предметних компетентностей на уроках української мови та літератури».
У ході зустрічі щедро ділилися своїми ідеями, творчими знахідками з колегами: Наталія Міщенко презентувала досвід роботи з питання «Як нам усім успішно впоратися з «дистанційкою»; Ганна ШАШКОВА охарактеризувала основні напрямки роботи з питання «Розвиток креативного потенціалу учнів на уроках української мови та літератури»; Людмила КОЛЕНІКОВА зосередила увагу на питанні «Робота з учнями, які мають понижену мотивацію, до навчально-пізнавальної діяльності в умовах дистанційного та очного навчання».
Підводячи підсумки зустрічі, консультант ЦПРПП Алла ЛЮБЧЕНКО зазначила, що сучасний педагог сам має навчатися постійно та передавати свою скарбницю знань колегам.
Зустріч була інформативною, цікавою, корисною, відкрила нові ідеї та можливості для професійного розвитку педагогічних працівників.