СПОРТИТНІ ЗДОБУТКИ ВИХОВАНЦІВ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ

Запеклим видався травень у спортсменів комунального закладу «Середино-Будська дитячо-юнацька спортивна школа» Середино-Будської міської ради. Запеклим, але урожайним на медалі.

Відкрила рахунок здобуткам бронзова медаль Олени Марченкової у Всеукраїнському турнірі з дзюдо «Кубок Перемоги», який проходив у м. Суми 7 травня.

29 травня, після великої карантинної перерви, на змагання виїхали легкоатлети. У відкритій особистій першості Сумської територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з легкоатлетичного кросу та спортивної ходьби збірна команда ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Бичкової Тетяни Володимирівни виборола три золоті, срібну та бронзову медалі.

Переможцями змагань у спортивній ходьбі на 500 м. серед наймолодших юнаків та дівчат стали Максим Лаврененко та Сніжана Лишенко.

Вітаємо учнів з яскравим дебютом!

А Ілля Семенченко два роки тому вже був переможцем цих традиційних змагань, які проводяться на честь Заслуженого тренера України Володимира Синявіна. І знову – «золото», приємна та закономірна стабільність, за якою щоденна кропітка праця на тренуваннях.

Кілька секунд програв товаришеві по команді Андрій Фролов – ІІ місце і срібна медаль. Теж вдалий дебют юного скорохода.

Почесне третє місце і бронзову медаль виборола серед дівчат 2006-2007 років народження Вікторія Маханьок.

А завершився спортивний травень «сріблом» Олени Марченкової, яке дівчина виборола в Ромнах у відкритому турнірі з дзюдо, присвяченому Дню захисту дітей.

Вітаємо наших спортсменів. Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я та подальших перемог!