СТАРТУЄ ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» ПІД ГАСЛОМ «ЗДОРОВІ НЕМОВЛЯТА!»

СТАРТУЄ ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» ПІД ГАСЛОМ «ЗДОРОВІ НЕМОВЛЯТА!»

У період з 1 квітня по 30 вересня 2021 року в Україні відбуватиметься 16-та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом “Здорові немовлята!”. Кошти збиратимуть для придбання неонтологічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень і пологові будинки України.

Навесні, упродовж трьох тижнів, акція проходить у всіх областях України та супроводжується проведенням великої кількості концертів, вистав, конкурсів, спортивних змагань, тренінгів.

Під час фіналу акції проводиться збір коштів.

Відповідальною особою за реалізацію 16-ої Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовляти!» на території Середино-Будської територіальної громади визначено головного спеціаліста Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради.

До реалізації акції буде залучено (за згодою) фахівця по роботі з благодійними організаціями комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Середино-Будської міської ради.

Під час акції, на території громади буде проведено благодійні концерти за участю дитячих і молодіжних колективів, конкурси плакатів, малюнків, ігротеки, виставки, благодійні ярмарки у закладах освіти та культури, організовано спортивні змагання та конкурси.

Заходи проводитимуться в адаптивному режимі до змін стану захворюваності та з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних з коронавірусною інфекцією.

За додатковою інформацією з питань проведення акції звертатися до Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будьької міськоюї ради за телефоном 05451 71353.

Благодійний внесок можуть зробити усі бажаючі, якщо перейдуть за посиланням https://sercedoserca.com.ua/easypay/, обов’язково вказавши назву області (міста).

Детальніша інформація розміщена на офіційній вебсторінці Фонду – www.sercedoserca.com.ua
або на сторінці Фонду у Фейсбук –
www.facebook.com/Sercedosercakiev/