У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ НАВЧАЛИ ДІТЕЙ ЯК ДІЯТИ ПІД ЧАС НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

І в суспільстві, і в закладах освіти, і навколо них трапляються надзвичайні ситуації. Саме від умінь та навичок учасників освітнього процесу залежить їхнє життя та здоров’я, а також тих людей, котрі в цей час знаходяться поруч.

З метою відпрацювання практичних навичок реагування на надзвичайні ситуації в закладах освіти Середино-Будської міської ради, закладах позашкільної та дошкільної освіти  були проведені тренування з евакуації.

Організовано проведення занять з практичного відпрацювання заходів щодо евакуації та укриття здобувачів освіти та працівників закладів освіти, працівників, відвідувачів закладів дошкільної та позашкільної освіти при виникненні надзвичайних ситуацій, у тому числі військового характеру з залученням фахівців ДСНС.

Під час тренувань відпрацьовано заходи щодо виконання дій  при виникненні пожежі, проведено оповіщення учасників освітнього процесу, здійснено їх евакуацію, звірка евакуйованих, контроль проведення евакуації.

У період підготовки та проведення тренувань були відпрацьовані питання щодо уточнення плану дій, порядку оповіщення при виникненні НС керівного складу та учасників навчально-виховного процесу, порядку евакуації учасників навчально-виховного процесу.

Основним завданням практичного тренування була перевірка готовності працівників та дітей до дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

Такі навчальні тренування дуже важливі. Окрім евакуації, варто навчати дітей і поведінці, порядку дій у різноманітних надзвичайних ситуаціях.

Перегляньте інформацію від Служби освітнього омбудсмена, яка підготувала роз’яснення щодо правил поведінки у різних надзвичайних ситуаціях, які допоможуть кожному зберегти своє життя у разі надзвичайної ситуації.