УКРАЇНА ВПЕРШЕ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Відповідно до Указу Президента України від 14 лютого 2022 року № 53 та  з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість 16 лютого оголошено Днем єднання.

В цей день, о 10:00 год в Середина-Буді під звучання Державного Гімну України була проведена урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. У церемонії взяли участь працівники міської ради, підприємств, організацій, установ, школярі, поліцейські, прикордонники, громадськість.

Люди прийшли до центральної площі міста  із жовто-синіми прапорцями, стрічками на одязі та жовто-синіми сердечками із підписом «День єднання», які напередодні виготовили учні шкіл.

Крім того, у закладах освіти  проведені уроки, присвячені єднанню та уроки з медіаграмотності. У закладах культури організовано тематичні виставки, книжкові полиці, проводяться інформаційні години спрямовані на утвердження в свідомості і почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України, формування у молодого покоління почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України.

Україна для нас єдина країна, де ми народилися, де народилися наші діти. Ми зараз виховуємо дітей. І безперечно хочемо, щоб ми тут жили постійно, і щоб наша країна була єдина. Єдиною понад усе, вільною і мирною.