УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ «АКТИВНОГО ПАРКУ»

У нашій громаді сьогодні відбулося урочисте відкриття спортивного майданчику, адаптованого під «Активний парк».

Основною метою соціального проекту є організація оздоровчої рухової активності усіх категорій громадян, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання їх наслідків.

Відкриття активного парку відбулося за участю голови Шосткинської районної державної адміністрації ТАРАСЮК Оксани Миколаївни, голови Шосткинської районної ради СОКОЛ Вікторії Миколаївни, першого заступника голови Середино-Будської  міської ради ЗАПЛАТКІНОЇ Ірини Анатоліївни, в.о. начальника Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради КАЛІСТРАТОВОЇ Тетяни Валеріївни.

На спортивне свято завітало багато мешканців Середино-Будської міської територіальної громади, серед яких: учні 1 класів, 6-11 класів, а також наймолодші – дошкільнята.

Для молодших дітей була організована активна спортивна руханка, а для учнів 6 – 11 класів – легкоатлетична естафета.

Від проведеного свята, з нагоди відкриття «Активного парку», усі присутні отримали масу задоволення, позитивних емоцій та гарного настрою.

Середино-Будська громада позитивно ставиться до фізкультури і спорту, тож закликаємо дітей та дорослих приходити до «Активного парку» і обирати ту програму занять за допомогою QR-коду, яка є ближчою саме для вас.

Ще раз вітаємо мешканців нашої громади, що у нашому місті з’явився такий парк!