Урок пам’яті «Мужність і біль Чорнобиля»

Для історії людства – це всього лише мить. Для нас живих свідків цієї біди – вічність, бо попіл і сльози Чорнобиля – скорботної матері України- ніколи не перестануть стукати у серця.

Сьогодні в 35 раз ми відзначаємо трагічну сторінку в історії нашої держави. Вона пов’язана з людськими життями. Це не згадати неможливо. В пам’яті людській імена людей, які стали на боротьбу з вогненим драконом, які ціною власного життя боролися з невидимим ворогом. Стогне дзвін. Та найкращими нотами звучать у ньому голоси Чорнобиля, катастрофи, яка ніколи не зітреться з людської історії, не згасне у віках.

Викладачі Середино-Будської мистецької школи разом з учнями згадали події 26 квітня 1986 року, переглянули відеоматеріали «Цей дощ – як душ» Ліни Костенко, «Чорнобильська біда» Наталії Май, згадали імена ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи нашого міста.

Учні молодших класів відобразили свій погляд на події у малюнках. У школі організовано виставку робіт учнів класу образотворчого мистецтва «Світ навколо нас. Без права на забуття».

Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою.