УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ!

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади вчителя-логопеда комунальної установи «Середино-Будський інклюзивно-ресурсний центр» Середино-Будської міської ради

Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-логопеда комунальної установи «Середино-Будський інклюзивно-ресурсний центр» Середино-Будської міської ради.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу: м.Середина-Буда, вул. Сівер’янівська, 5, о 09.00 17.09.2021

Умови оплати праці: Оплата праці здійснюються за рахунок освітньої субвенції. Передбачено всі пільги і переваги, тривалість щорічної відпустки, встановлені для вчителів спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Кваліфікаційні вимоги: посаду вчителя-логопеда може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну (психологічну) освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст. Досвід роботи не менше 3 років за фахом, а також фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, до 14.09.2021 подають в Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради наступні документи:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

копію паспорта громадянина України;

письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копію трудової книжки;

копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

медичну довідку;

дві фотографії розміром 6Х4 см;

Особа може надати інші документи, які можуть підтверджувати її професійні та моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Прийом документів здійснюється за адресою: 41000, м. Середина-Буда, вул. Сівер’янівська, 5.

Відповідальна особа: Залашкова Оксана Олександрівна, тел. (05451) 7-13-53, ел. пошта 02147823@mail.gov.ua.

Строк подання документів: протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

– перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

– складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди

Час і місце проведення конкурсу17.09.2021 о 9.00

Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради за адресою: 41000, м. Середина-Буда, вул. Сівер’янівська, 5.