В УКРАЇНІ ВІДБУВСЯ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

9 листопада, у День української писемності та мови, відбувся 21-ий Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який організувала Національна суспільна телерадіокомпанія України, зокрема «Українське радіо».

Всеукраїнський диктант єдності пишуть щорічно. Дата обрана не просто так – 9 листопада в Україні відзначається важливе національне свято, вперше встановлене в 1997 році. Таким чином виходить, що 9 листопада українці відзначають два свята: День вшанування Нестора Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія – і День української писемності та мови.

Цьогоріч здобувачі освіти та педагоги Середино-Будської міської громади  долучилися до написання ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який прочитав український письменник Юрій Андрухович за назвою «Слідом за пам’яттю». В заході взяли участь 15 педагогічних працівників та 106 учнів 6 – 11 класів  4-х закладів загальної середньої освіти. Цей захід пройшов із дотриманням протиепідемічних вимог. Учні писали диктант дистанційно.