ВАСИЛЬ СТЕФАНИК: СИЛА СПРАВЖНЬОГО ТАЛАНТУ

Кожна епоха дає світові великі постаті: нові і різноманітні. Таким новатором у розвитку української літератури був великий класик української літератури Василь Стефаник.

Творчість В. Стефаника – одне з найвищих досягнень української літератури кінця ХІХ – початку ХХ століття. Селянський син за походженням, соціаліст за переконанням, інтернаціоналіст за духом, Стефаник залишив нам високохудожні твори про селянське життя в капіталістичному суспільстві. Володарем дум селянських і поетом мужицької розпуки називали Стефаника за глибоке знання селянської душі і правди життя.

З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження видатного українського письменника – реаліста, неперевершеного майстра соціально-психологічної новели Василя Стефаника Середино-Будська публічна  бібліотека  оформила  книжкову виставку-ретроспективу «Василь Стефаник: сила справжнього таланту». Виставка містить цікаві факти про людину, що за висловом Ольги Кобилянської, «витесувала потужною рукою пам’ятник для свого народу».

Переглянути добірки літератури Ви зможете завітавши до Середино-Будської публічної бібліотеки.