«Весняний суботник»

«Весняний суботник»

Навесні починається наймасштабніше прибирання країни. Тож проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища. Акція має на меті перш за все докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких вони проживають.

У процесі своєї життєдіяльності людина, навіть не бажаючи, та все ж є причиною того, що кількість сміття невпинно збільшується. Тому, проблема забруднення є важливою і актуальною на сьогодні. Люди, не замислюючись, залишають сміття в місцях відпочинку – на берегах озер або річок, на пляжах, викидають його у лісі та лісових посадках, поблизу свого будинку тощо. Перетворюють, таким чином територію у несанкціоновані сміттєзвалища, що веде, в свою чергу, до руйнування навколишнього середовища, яке також належить людям майбутніх поколінь.

З цього приводу 14 квітня 2021року колектив комунального закладу «Середино -Будський центр культури і дозвілля» Середино-Будської міської ради прийняв участь у акції «Сумська весна – 2021» на Сумщині».

Роботи було зроблено не мало – зібрали сміття, прибрали торішнє листя, розчистили територію від гілок, посадили квіти.

Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.