ВІДБУЛАСЯ СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ РАЙОНУ

28 серпня відбулась серпнева конференція педагогічних працівників району. Ця зустріч зібрала педагогів закладів освіти, але, на вимогу часу, не у повному складі.  На конференцію були запрошені голова Середино-Будської районної державної адміністрації Віктор ГУБЕНКО та голова Середино-Будської районної ради Микола ХАРИТОНЕНКО.

Про роботу галузі освіти у 2019/2020 та завдання на новий 2020/2021 навчальний рік доповів начальник відділу освіти Михайло СНІТКО.

Керівники району привітали учасників конференції з новим 2020/2021 навчальним роком та вручили нагороди голови Середино-Будської районної державної адміністрації та голови Середино-Будської районної ради,  грамоти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Кращими за результатами 2019/2020 навчального року визнані колективи Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Подяку за якісну підготовку закладу до нового навчального року отримали колектив Старогутського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ». Кращими вчителями визнані та нагороджені грамотами Департаменту освіти та науки, відділу освіти Разуваєва Олена Анатоліївна, Мерцалова Ольга Володимирівна, Герман Людмила Петрівна, Прощенко Тетяна Миколаївна.