Вогні соборності єднають Україну

22 січня Україна відзначає найвеличніше свято – День Соборності України. В рамках відзначення цього свята, в Україні проходить  акція «Вогні соборності єднають Україну».

               Творчий колектив Середино-Будського будинку культури на чолі з Начальником Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради Михайлом Снітко долучилися до акції. Ми закликаємо: «Єднаймося! У своєму прагненні до творення сильної, незалежної та неподільної держави».

              Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну, єдину, соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися.

               Возз’єднання українців на своїй землі в єдиній Українській державі – вияв народної волі до самовизначення і консолідації, свідчення політичної зрілості нації.

              Працівники Середино-Будського будинку культури вирішили привітати всіх зі святом. Прозвучали теплі слова привітання від Єлдунової  Ольги. Солісти та вокалісти будинку культури виступили з концертною програмою. Було створено відео, яке 22.01.2021 було викладене у соціальні мережі Facebook та Instagram.