ВОРКШОП

Відповідно до плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради 06 травня 2021 року в онлайн режимі проведено Воркшоп «Шляхи формування інфо-медійної грамотності учнів початкових класів», тренінгове заняття «Цифрові інструменти вчителя Нової української школи».

Консультант Центру Любов КАСЕКО представила презентацію «Шляхи формування інфо-медійної грамотності учнів початкових класів». Любов Дмитрівна звернула увагу вчителів початкових класів Середино-Будської міської ради та Зноб-Новгородської селищної ради на  те що медіаосвіта – це потреба часу, вона відкриває більші можливості для розвитку дитини, її інтелектуального і творчого потенціалу, здібностей та самостійного мислення. Але дитина не в змозі самостійно одразу розібратися у всьому потоці медіа інформації, вчитель зобов’язаний їй в цьому допомогти.

Гаркавенко А.Г. – вчитель початкових класів Опорного Середино-Будського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, яка пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала сертифікат  тренера за програмою «Культура добросусідства» провела з педагогами тренінгове заняття «Цифрові інструменти вчителя Нової української школи». Алла Григорівна познайомила вчителів з інструментарієм для здійснення дистанційного навчання та усвідомленого застосування онлайн інструментів під час офлайн навчання.

Під час заняття  Гаркавенко А.Г. ознайомила вчителів з QR-кодам, що кодувати і як це зробити. Вчителі спробували  попрацювати з QR-кодам  виконавши вправу «Куплю, продам, обміняю».

Сподобався вчителям такий інструмент як, онлайн-тести «На урок».  Педагоги вчилися створювати інтерактивні онлайн-тести для учнів, оформлювати завдання, використовуючи зображення та спеціальні символи.

Наприкінці заходу вчителі проаналізували чим саме захід  був корисний.