ЗА ЧЕСТЬ! ЗА ВОЛЮ! ЗА НАРОД

День захисників України святкують щорічно вже протягом шести років 14 жовтня – в день Покрови Пресвятої Богородиці, одночасно з Днем Українського козацтва.

Свято було засновано з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і в підтримку ініціативи громадськості.

Тож, напередодні цього величного свята, 13 жовтня 2021 року у коммунальному закладі «Середино-Будський центр культури і дозвілля» Середино-Будської міської ради ми вшановували тих, хто боронить та оберігає нас та нашу державу. Зі сцени прозвучали вітання та слова подяки нашим героям, були вручені грамоти. На сцені КЗ «С-Будський ЦКіД» вшанували пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за наше мирне небо.

Програма концерту дійсно видалася досить різноманітною: сольні пісні, дуети, тріо та хореографічні номери. Урочистий захід розпочався авторським віршем Галини Майорової «Захисники країни» у виконанні Олексія Кармазіна та піснею «Солдат України», яку подарувала глядачу Віолета Залозна.   Присутні мали змогу насолодитись творчістю артистів КЗ «С-Будський ЦКіД», у виконанні яких лунали ліричні, патріотичні, українські народні та естрадні пісні. Концертна программа наповнила серця присутніх добром і любов’ю до рідної землі.

Бажаємо захисникам нашої держави гарного настрою, гармонії й злагоди у сім’ях, а головне – мирного неба. Завжди залишайтеся надійною опорою для своєї родини та всього українського народу. І хай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!