ЗАХИСТИ ПРИРОДУ – ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища (World Environment Day). Головна мета свята — стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі.

Вибір цієї дати обґрунтовано тим, що саме в цей день відкрилася Конференція ООН із проблем навколишнього середовища (Стокгольм, 1972), за результатами якої створено Програму ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП).

Щороку ми говоримо про екологічні проблеми нашої планети. Про те, що кожен із нас, незалежно від того скільки нам років, де ми живемо, що робимо – всі ми несемо відповідальність за все живе навколо нас.

Більшість людей сьогодні усвідомлюють, що довкіллю завдано багато лиха. Наша планета, хоч вона велика і могутня, але така беззахисна і така тендітна, крихітна і чарівна. І все, що є на нашій планеті перебуває один з одним у тісному взаємозв’язку. Сьогодні, обов’язок кожного з нас – берегти мир на планеті, берегти багатства нашого спільного дому, ім’я якого – Земля! 

До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища  Середино-Будська публічна бібліотека підготувала книжкову виставку – застереження «Захисти природу – збережи життя».

Пропонуємо Вашому перегляду відео про охорону навколишнього середовища:

https://www.youtube.com/watch?v=fxZBXEd2Z84&t=74s

Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тому з такої прекрасної нагоди зробимо хоча б один крок на покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти шляхи, для покращання навколишнього середовища. Разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.