Засідання методичної студії для вчителів англійської мови з підготовки до ЗНО, ДПА та Всеукраїнських учнівських олімпіад

20 жовтня 2021 року вчителі англійської мови, які працюють в 10-11 класах закладів загальної середньої освіти Середино-Будської міської територіальної громади стали учасниками методичної студії з теми «Сучасні освітні технології на допомогу вчителю для підвищення ефективності підготовки до ЗНО, ДПА та Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови». У заході взяли участь вчителі громади та консультант ЦРППП УОКМСТ Любченко А. І.

Підготовка до ЗНО, ДПА та олімпіади є важливою темою, яка постійно обговорюється на більшості зустрічей учителів англійської мови. Саме ця проблема зібрала професійну спільноту вчителів іноземної мови до методичної студії, що відбувся на базі Опорного Середино-Будського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Середино-Будської міської ради.

У практичному блоці учасники заходу відвідали та обговорили:

  • урок у 8 класі «Листування. Написання електронного листа другу», учитель Мандрико О. О.;
  • урок у 10 класі « Умовні речення» , учитель Бакіна Ю.І..

Учасники методичного заходу активно опрацювали всі заплановані питання  порядку денного у інформаційно-презентаційному блоці: перелік корисних сайтів для самопідготовки до ЗНО-2022, ДПА з англійської мови; зупинилися на видах інформаційних технологій, які допоможуть у підготовці до ЗНО, ДПА; обговорили завдання з використанням візуальних джерел та орієнтовний індивідуальний план повторення матеріалу з використанням інтернет-ресурсів, інтерактивні завдання, які допоможуть здобувачу освіти успішно скласти ЗНО, ДПА.

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради Любченко А.І. ознайомила вчителів з методичними рекомендаціями щодо проведення олімпіад у 2021-2022 навчальному році.

По закінченні заходу учасники обмінялися думками та висловили свої враження, пропозиції, побажання щодо проведеної методичної студії. Дякуємо вчителям, які презентували  свій досвід роботи з підготовки до ЗНО, ДПА, олімпіад та поділилися цікавими лайфхаками з колегами.